M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Katarzyna Pomorska odpowiada za BTL w Scholz & Friends

Serwis Dzienny | 9 września 2008, 06:45

Zgodnie z zapowiedziami Piotra Batogowskiego, dyr. zarządzającego Scholz & Friends, z początku br. (patrz DS "MMP" z 15 kwietnia br.)...

Zgodnie z zapowiedziami Piotra Batogowskiego, dyr. zarządzającego Scholz & Friends, z początku br. (patrz DS "MMP" z 15 kwietnia br.) agencja ta przygotowuje się do poszerzenia kompetencji w zakresie BTL. Zapowiadana wówczas akwizycja jest nadal w fazie przygotowania, tymczasem w ramach agencji powstał dział BTL, za zarządzanie którym odpowiada Katarzyna Pomorska, wcześniej senior art director w Scholz & Friends. W momencie sfinalizowania akwizycji nastąpi połączenie obu struktur i najprawdopodobniej powstanie niezależna od strony formalnoprawnej firma. Według Barbary Berkan, deputy managing directora Scholz & Friends, ma to nastąpić pod koniec br. lub wczesną wiosną 2009 r. Nie wiadomo, z jakimi agencjami BTL Scholz & Friends prowadzi rozmowy.

W zespole Pomorskiej jest obecnie sześć osób, w tym pięć dotychczasowych pracowników Scholz & Friends. Nową osobą jest Karol Bylina-Brzozowski, który objął stanowisko senior art directora. Poprzednio współpracował z Rapp Collins (obecnie Touchpoint RC), a ostatni rok spędził w agencji Essence.

Według Berkan nowa firma nie będzie się zajmować stricte BTL, będzie mieć też kompetencje internetowe, a także będzie przygotowana do realizacji projektów z zakresu CRM. - Obecnie jesteśmy na etapie przyswajania sobie sieciowego know-how z tego zakresu - mówi Berkan. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,