M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

G+J uruchomiło serwis kulinarny MojeGotowanie.pl

Serwis Dzienny | 30 maja 2008, 06:45

Wydawnictwo G+J Polska uruchomiło platformę kulinarną MojeGotowanie.pl. Jej celem jest umożliwienie użytkownikom korzystania z bazy materiałów pochodzących z miesięcznika tego...

Wydawnictwo G+J Polska uruchomiło platformę kulinarną MojeGotowanie.pl. Jej celem jest umożliwienie użytkownikom korzystania z bazy materiałów pochodzących z miesięcznika tego wydawnictwa "Moje Gotowanie" oraz publikowania własnych przepisów, a także budowanie społeczności miłośników gotowania. Serwis skierowany jest zarówno do osób początkujących w sztuce kulinarnej, jak i znawców. Tworzony jest przez dział multimediów G+J Polska przy współpracy z redakcją "Mojego Gotowania". Nowy produkt znajduje się w fazie otwartych testów. Przy realizacji technicznej wspomaga wydawcę agencja interaktywna MediaSelf. Sprzedażą reklam w serwisie zajmują się dział reklamy G+J Polska oraz sieć reklamowa Ad.net.

Wydawnictwo G+J Polska w ostatnim czasie uruchomiło platformę dla kobiet Kobieta.pl, serwis o gwiazdach Gala.pl oraz wortal dla miłośników nauki Focus.pl. (KP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,