M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Paulina Przybysz w reklamach ZigZap autorstwa Ogilvy Action

Serwis Dzienny | 21 maja 2008, 06:45

Firma marketing services Ogilvy Action przygotowała kampanię reklamową dla kanału telewizyjnego ZigZap, która promuje nowy program w ramówce "Szpieg w...

Firma marketing services Ogilvy Action przygotowała kampanię reklamową dla kanału telewizyjnego ZigZap, która promuje nowy program w ramówce "Szpieg w krainie gwiazd". Komunikacji w mediach towarzyszy konkurs konsumencki, w którym główną nagrodą jest laptop.

W reklamach wykorzystano wizerunek Pauliny Przybysz, wcześniej wokalistki zespołu Sistars, obecnie rozpoczynającej solową karierę pod pseudonimem Pinnawella. Przybysz będzie bohaterką pierwszego odcinka programu, którego celem jest pokazanie jednego dnia z życia polskiej gwiazdy.

Projekt komunikacyjny obejmuje reklamę prasową ("Bravo", "Bravo Girl" oraz "Fun Club") oraz internet (Kurnik.pl, Eplus.pl, Gry.pl oraz sieć serwisów ARBOmedia - Zyraffa.pl, Jetix.pl, Disney.pl, Poszkole.pl, Mojegry.pl, Dziecionline.pl, Kreskowka.pl i Popcorn.pl). Za media odpowiadają MPG i Media Contacts.

ZigZap jest jednym z kanałów tematycznych należących do Canal Plus Cyfrowego. Kierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat. (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,