M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Multimedia kuszą nagrodami do zakupu telewizji cyfrowej

Maciej Burlikowski | 27 maja 2010, 06:00

W akcji promocyjnej operator wykorzystuje swój interaktywny kanał telewizyjny aMazing.

Operator telewizji kablowej Multimedia Polska kusi swoich abonentów, aby wykupili także pakiet telewizji cyfrowej. W tym celu wykorzystuje własny kanał telewizji interaktywnej aMazing dostępny w tym pakiecie.

Aby wziąć udział w konkursie, abonent musi uważnie oglądać programy emitowane w kanale aMazing (w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 18 oraz w środy o 18.10) i brać udział w interaktywnych konkursach. Na końcu każdego programu pojawi się pytanie, na które odpowiada się, wybierając odpowiedni przycisk na pilocie (kolory czcionek w pytaniu są takie same jak kolory przycisków). Decyduje szybkość odpowiedzi.

Codziennie nagrodą będą odtwarzacz MP4 o wartości ok. 240 zł oraz płyty CD z muzyką. Nagrodą tygodnia będzie telewizor LCD Samsunga o wartości ok. 1,3 tys. zł.

Nagrodą miesiąca będzie quad o wartości ok. 24 tys. i 2,6 tys. zł gotówką. Natomiast nagrodą główną całej akcji, która potrwa do 5 września, będzie samochód osobowy Skoda Fabia o wartości 35 tys. zł i 3,8 tys. zł gotówką.

Czytaj więcej na temat: , , ,