M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Lotto w nowym stylu i w nowym studiu

Beata Goczał | 30 czerwca 2010, 06:00

Losowania Lotto zmienią formułę na bardziej rozrywkową.

Od 1 lipca br. losowania Lotto odbywać się będą w nowym studiu i w nowej formule.

Atuty nowego studia to m.in. multimedialna scenografia, dźwięk i oświetlenie, sprzęt do realizacji w technologii HD oraz możliwość transmisji na żywo do dowolnego nadawcy. Studio jest własnością Totalizatora Sportowego.

Multimedialna scenografia umożliwia budowę odpowiedniego nastroju w zależności od pory dnia, wizualizacji danej gry z okazji specjalnych wydarzeń, na przykład igrzysk olimpijskich.

Studio dysponuje nowoczesną techniką oświetleniową, ekranem do projekcji tylnej i wielkopowierzchniową podłogą LED. Realizacja programów będzie się odbywała z siedmiu kamer.

1 lipca zmienia się też charakter programu z newsowo-informacyjnego na bardziej rozrywkowy. Ciekawostką będzie wprowadzenie postaci "Gospodarza Studia Lotto", który wspólnie z prezenterem poprowadzi program. Do studia zapraszani będą goście – gwiazdy sportu i estrady. Nowością będą również relacje z różnych ciekawych miejsc, zapowiedzi filmowe, fragmenty wideoklipów, występy na żywo i nie tylko. Producentem wykonawczym nowego formatu programu jest firma Endemol Polska.

Studio Lotto można oglądać na antenie TVP Info we wtorki, czwartki oraz w soboty o godz. 22.15 i codziennie o godz. 14 oraz 22.15 na www.lotto.pl.

Nowe studio Lotto znajduje się w Żerań Parku w Warszawie.

Czytaj więcej na temat: , ,