M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Światowo w Chałupach i Łebie

Maciej Burlikowski | 9 lipca 2010, 06:00

Producent wódki Wyborowa będzie w światowych klimatach bawił letników nad Bałtykiem.

Wyborowa SA (grupa Pernod Ricard) na lato przygotowała cykl imprez pod hasłem Wyborowa Worldwide Tour 2010. To kontynuacja cyklu pod tą samą nazwą z ub.r.

W 2009 r. latem i jesienią odbyło się w sumie 13 imprez w miejscowościach nadmorskich oraz w dużych miastach. Jak oszacował producent, w sumie w klimatach Wyborowej bawiło się ponad 10 tys. osób.

Tegoroczny Wyborowa Worldwide Tour 2010 to – jak zachęca producent – "pokazy barmańskie oraz taneczne wyjątkowych dziewczyn, tańczących barmanek z grupy ShowBar, które zabiorą klubowiczów do międzynarodowego świata marki w rytmie brazylijskiej samby, w klimacie londyńskiego clubbingu, w pulsie dyskotekowego Tokio czy też meksykańskiej fiesty".

W rytmach rodem z Rio, Tokio, Londynu i Meksyku będą się tego lata mogli bawić wczasowicze w klubie Piekarnia w Chałupach (17 i 31 lipca) oraz w klubie Costa Dorada w Łebie (24 lipca i 7 sierpnia).

Z okazji tej akcji producent wprowadzi do sprzedaży limitowaną serię Wyborowej w butelkach, na których zostały wymalowane na szkle trzy różne motywy graficzne nawiązujące do światowych metropolii: Rio de Janeiro, Londynu oraz Tokio.

Czytaj więcej na temat: , ,