M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Polbank kontynuuje kampanię z Kowalczyk

Beata Goczał | 27 września 2010, 06:00

Rusza druga odsłona kampanii banku.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruszyła druga odsłona kampanii reklamowej Polbanku z Justyną Kowalczyk. Tym razem bank promuje ofertę dla małych firm i wolnych zawodów. W pierwszej promował konta.

Drugi spot Polbanku z udziałem Justyny Kowalczyk emitowany jest od piątku. Reklama ma przypominać, że w Polbanku przedsiębiorcy mogą liczyć na wyjątkowe traktowanie.

Akcja filmu reklamowego rozgrywa się w oddziale banku, do którego wchodzi Justyna Kowalczyk. Jej obecność wywołuje poruszenie wśród pracowników – rozpoznają oni mistrzynię olimpijską i przedstawiają jej dyrektora placówki. Ten wita się z multimedalistką, zaznaczając, że wizyta takiego gościa to dla wszystkich prawdziwy zaszczyt. W tym jednak momencie do oddziału wchodzi jeszcze ktoś. Dyrektor natychmiast przeprasza "Królową Śniegu" i szybko odchodzi na spotkanie z nowo przybyłym. Justyna Kowalczyk z zaciekawieniem przygląda się, z jakim szacunkiem nowy gość jest traktowany przez szefa placówki. Pyta, kim jest. Okazuje się, że osoba, której dyrektor poświęca całą swoją uwagę, jest przedsiębiorcą – właścicielem piekarni, a zatem wyjątkowym dla banku klientem, któremu w ważnych sprawach doradza sam dyrektor placówki.

Reklama podkreśla, że Polbank rozumie wyjątkową rolę, jaką w polskiej gospodarce odgrywają właściciele małych firm.

30-sekundowy spot wyemitowany zostanie zarówno w stacjach ogólnopolskich (TVP1, TVP2, Polsat, TVN), jak i tematycznych (m.in.: TVN24, Polsat News, TVP Info, Polsat Sport, Discovery Channel, Planet, TVN Turbo).

Kreację do kampanii przygotowała agencja reklamowa Addapter należąca do Corporate Profiles DDB Group, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Macroscope OMD. Reżyserem spotu jest Tomasz Konecki, autor m.in. takich filmów, jak: "Lejdis", "Testosteron", "Ciało", a za produkcję filmu odpowiada dom produkcyjny Cut Cut.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,