M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

WP Twój Styl ma nową organizację struktur handlowych; wprowadza zmiany personalne

Serwis Dzienny | 17 grudnia 2001, 00:00

Działy Reklamy, PR i Promocji oraz Dystrybucji Wydawnictwa Prasowego "Twój Styl" weszły w strukturę nowo utworzonego Pionu Marketingowego, którym pokieruje...

Działy Reklamy, PR i Promocji oraz Dystrybucji Wydawnictwa Prasowego "Twój Styl" weszły w strukturę nowo utworzonego Pionu Marketingowego, którym pokieruje wiceprezes spółki Andrzej Sykulski. To tylko jedna z kilku decyzji podjętych ostatnio przez Trigon Asset Management, firmę zarządzającą od kilku miesięcy wydawnictwem. Zajmowane przez Romana Wysockiego stanowisko redaktora naczelnego wydawnictwa zostanie zlikwidowane. Wysocki będzie kontynuował współpracę jako doradca zarządu, podobnie jak inni współwłaściciele spółki - Grzegorz Białecki i Cezary Windorbski. Z dniem 31 grudnia br. z zarządu odejdzie także Andrzej Gołaszewski. Krystyna Kaszuba, redaktor naczelna "Twojego Stylu" i współwłaścicielka wydawnictwa, pozostaje na swoim stanowisku. Zarząd zamierza skoncentrować się obecnie na działalności wydawniczej spółki, czym tłumaczy rozpoczęcie poszukiwań inwestora dla internetowego serwisu muzycznego Xlonline, który powstał po zamknięciu magazynu XL. Dyrektor jednego z dużych wydawnictw działających na polskim rynku uważa, że zmiany w Twoim Stylu są podyktowane albo przygotowaniem spółki do wejścia na giełdę, albo do sprzedaży innemu wydawcy. Twój Styl podaje, że jest to część długofalowej strategii rozwoju wydawnictwa. Powstanie Pionu Marketingu wiąże się z likwidacją stanowiska dyrektora działu reklamy, które zajmowała Małgorzata Skrobiszewska. Pozostałe działy pozostają bez zmian. Andrzej Sykulski, partner zarządzający Trigonu, będzie koordynował pracę osób odpowiedzialnych za kontakty z poszczególnymi branżami reklamowymi, a nie za tytuły wydawnictwa.

WP Twój Styl obok swego flagowego tytułu miesięcznika "Twój Styl" wydaje także magazyn dla nastolatek "Filipinka" i "Votre Beaute", magazyn poświęcony urodzie i zdrowiu.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,