M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Donata Wolińska zarządza marketingiem Tchibo

Jacek Piątkowski | 13 stycznia 2011, 06:00

Były menedżer Unilevera odpowiada za projekty marketingowe w Polsce i krajach nadbałtyckich, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Donata Wolińska została dyrektorem marketingu Tchibo w Polsce i krajach nadbałtyckich, wynika z naszych informacji. Firma poza sprzedażą kawy i napojów kawowych prowadzi projekt Świat Tchibo, w ramach którego sprzedaje wiele innych produktów, tj.: odzież, artykuły wyposażenia wnętrz, meble itp. Ostatnio na stanowisku dyrektora marketingu polskiego oddziału Tchibo był wakat.

Nie udało nam się potwierdzić tej informacji u przedstawicieli firmy.

Wolińska w ostatnim czasie prowadziła samodzielną działalność naukową. Była także związana z firmą badawczą Laboratory & Co., która zajmuje się analizami neuromarketingowymi. Zajmowała się m.in. restrukturyzacją firmy, jej audytem oraz przygotowaniem scenariuszy biznesowych.

Wcześniej przez wiele lat była związana z Unileverem, gdzie zajmowała różne stanowiska, które obejmowały szerokie kompetencje marketingowe. Była m.in. dyrektorem działu herbat i dyrektorem biznesu kosmetyków i środków czystości. Pełniła także funkcję członka zarządu polskiego oddziału Unilevera.

Czytaj więcej na temat: , , , ,