M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Dwaj nowi stratedzy w Stratosferze

Tomasz Wygnański | 1 marca 2011, 06:00

Firma specjalizująca się w marketingu strategicznym Stratosfera Added Value zatrudniła Tomasza Marcina Wronę i Mikołaja Dragovicia.

Tomasz Marcin Wrona jest absolwentem kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kierunku nowych mediów Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Castilla - La Mancha. Dotychczas współpracował z instytucjami kulturalno-artystycznymi takimi jak Narodowy Teatr Stary, Galeria Pauza w Krakowie, Stowarzyszenie Willa Decjusza, Uniwersytet Jagielloński.

Mikołaj Dragović studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz w brytyjskim University of Derby. Pracował w działach strategii agencji reklamowych i współtworzył strategię komunikacyjną kampanii Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Nowością w Stratosfera Added Value jest także awans Dominiki Komender na stanowisko stratega, Od 2009 r. pracowała w firmie jako stażysta przy projektach innowacji i new product developmnet.

Czytaj więcej na temat: , , ,