Kraj

Bartłomiej Kupiec z MSL do SEC Newgate CEE

Nowy senior advisor SEC Newgate CEE zajmie się tematami związanymi z komunikacją korporacyjną, zarządzaniem kryzysowym i public affairs.

Zespół SEC Newgate CEE poszerzył się o nowego senior advisora – do agencji dołączył Bartłomiej Kupiec, specjalizujący się w obszarze komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu kryzysowym i public affairs.


Bartłomiej Kupiec ma ponadosiemnastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał, realizując projekty dla klientów z sektora energetycznego, nieruchomości, przemysłowego, publicznego oraz zdrowotnego. Przygotowywał i realizował strategie związane z procesami przejęć, dużych inwestycji, rebrandingu, wejścia marek na polski rynek, transformacji biznesowych czy głębokich restrukturyzacji wewnątrz firm. Dbał o wizerunek prezesów oraz wspierał zarządy w przygotowywaniu planów komunikacji komplementarnych z ich strategiami rozwoju.

Przed dołączeniem do SEC Newgate CEE Kupiec pracował przez ponad cztery lata w agencji MSL, głównie dla klientów z obszaru zdrowotnego i energetycznego. Wcześniej ponad 6 lat wspierał zespół agencji Partner of Promotion, realizując projekty dla sektora nieruchomości, przemysłu i publicznego. Pierwsze szlify jako PR-owiec zdobywał w agencjach CrossMedia oraz ComPress.