Kraj

Marketing

Bolt Market wydłuża godziny otwarcia

Zakupy dostępne obecnie w aplikacji Bolt Food w Warszawie będzie można robić od 8 rano do północy. W nieco krótszych godzinach dostawy będą realizowane podczas Wielkanocy.

Wydłużenie godzin, w których można zamawiać produkty w Bolt Market (8-24), to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów dostaw z tzw. dark stores świadczonej w ramach aplikacji Bolt Food. Z kolei doświadczenia z okresu Bożego Narodzenia w ub.r., kiedy warszawiacy kupowali w Bolt Market na ostatnią chwilę przed Wigilią m.in. barszcz w kartonie, mrożonki i wędliny, skłoniły firmę do udostępnienia dostaw także w Święta Wielkanocne.

– W czasie ostatnich świąt i w Nowy Rok nasi klienci wręcz czekali na otwarcie, ponieważ zamówienia przychodziły od pierwszej minuty działania sklepu aż do ostatniej chwili przed zamknięciem – zapewnia Agnieszka Cymbała, country manager Bolt Market w Polsce. – Planujemy zatem otwarcie naszych sklepów w czasie Wielkanocy. Jednocześnie wychodzimy naprzeciw codziennym oczekiwaniom klientów i wydłużamy zwyczajowe godziny pracy Bolt Market tak, aby nasi użytkownicy mogli kupić świeże pieczywo na śniadanie i jeszcze zdążyć do pracy – mówi Cymbała.

W czasie zbliżających się świąt użytkownicy Bolt Market będą mogli zamówić zakupy w następujących godzinach: 8-22 w Wielką Sobotę, 12-14 w Niedzielę Wielkanocną oraz 9-24 w Poniedziałek Wielkanocny.

Bolt Market jest dostępny w Warszawie od grudnia 2021 r. Asortyment to obecnie prawie 4 tys. produktów, z czego prawie połowę świeżych, w tym 100 artykułów w kategorii owoce i warzywa. Czas dostawy wynosi poniżej godziny.