Kraj

Brand New Galaxy inwestuje w biuro w Dubaju

BNG MEA dzielić się będzie na trzy specjalistyczne departamenty: performance & automation, e-commerce, creative & content production.

Brand New Galaxy otworzył regionalne biuro w Dubaju. Na czele oddziału MEA stoi Adil Khan, dotychczasowy
CEO Saatchi & Saatchi MEA, oraz Zubair Siddiqui, były managing director Universal McCann MENA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Mieszczące się w nowym biurowcu Onyx Tower nowe biuro Brand New Galaxy początkowo ma zatrudniać około 50 pracowników. BNG MEA dzielić się będzie na trzy specjalistyczne departamenty: performance & automation, e-commerce, creative & content production.

Adil Khan przez ostatnie dziesięć lat związany był z Grupą Publicis, gdzie od 2010 r. pełnił funkcję CEO regionalnego biura Saatchi & Saatchi Middle East. Wcześniej w latach 1999-2010 jako managing director rozwijał Young & Rubican w Dubaju. Przez ponad 25 lat pracy w branży tworzył kampanie dla takich klientów jak P&G, Cadillac, Dubai Tourism, ADCB, Ford, Colgate-Palmolive, zdobywając liczne lokalne i globalne nagrody. Zubair Siddiqui jest związany z branżą medialną od ponad 23 lat. Początkowo pracował w Starcom MediaVest, następnie przez 18 lat w UM MENA. Przez ostatnie dziesięć lat był dyrektorem zarządzającym w UM MENA w Dubaju, współpracował z międzynarodowymi i regionalnymi klientami, w tym m.in. z Reckitt Benckiser, Coca-Cola, L’Oreal.