Kraj

Zagranica

Reklama

Personalia

Brand New Galaxy powołuje Global Partnership Office

Zespół ekspertów Brand New Galaxy będzie kierowany przez Adila Khana (CEO BNG MEA).

Brand New Galaxy tworzy Global Partnership Office, międzynarodowy zespół odpowiedzialny za relacje biznesowe z kluczowymi klientami i agencjami partnerskimi.

Zespół ekspertów Brand New Galaxy będzie kierowany przez Adila Khana (CEO BNG MEA). Wraz z Khanem Global Partnership Office współtworzą Darko Bosiljčić, dotychczas business operations director MEA, oraz Frank Carvalho, pełniący wcześniej funkcję managing directora biura BNG w Amsterdamie. Dla Adila Khana, nowego chief client partnera Global Partnership Office, jest to dodatkowe stanowisko, podczas gdy zarówno Bosiljčić, jak i Carvalho w pełnym wymiarze obowiązków przyjmują role global client partners.

od lewej: Darko Bosiljčić, Adil Khan, Frank Carvalho

– Wraz z otwarciem oddziałów w Dubaju i Amsterdamie, przejęciem content26 w USA i naszym partnerstwem ze Stagwell doświadczamy gigantycznego przyspieszenia, jeśli chodzi o rozwój naszego globalnego biznesu. Jest to fantastyczna trajektoria, na której znajduje się całe BNG, wymaga jednak silnego i dojrzałego zarządzania prestiżowymi relacjami biznesowymi. To właśnie będzie główny cel nowo powstałego Partnerhsip Office. Głęboko wierzę, że Adil wraz z Darko i
Frankiem doskonale nadają się do wypełnienia tej misji – skomentował Michał Glapiński, chief growth officer w Brand New Galaxy.

– W miarę jak skalujemy i zarządzamy coraz większą liczbą globalnych klientów, chcemy skupić nasze wieloletnie doświadczenie i różnorodne kompetencje na zapewnieniu im wzrostu. Zarówno Darko, Frank, jak i ja pozostaniemy blisko naszych obecnych klientów, mając jednak bardziej bezpośredni wpływ na oferowanie synergii korzyści wynikającej z globalnej oferty grupy. To bardzo interesujący czas dla BNG i cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć, obejmując
dodatkową rolę lidera w budowaniu organizacji w skali globalnej – mówi Adil Khan, nowy chief client partner w Brand New Galaxy.