Kraj

Marketing

CCC Friends - nowy konkurs sieci sklepów

Użytkownicy nowej funkcji dostępnej w aplikacji mobilnej i na stronie ccc.eu mogą wygrać 99% zniżki na obuwie marki Adidas.

CCC Friends to nowa funkcja dostępna w aplikacji mobilnej CCC oraz na ccc.eu. Użytkownicy mogą poznać nowe propozycje marki Adidas, stworzyć z nich modowe wishlisty, dzielić się ocenami produktów, tworzyć modowe ankiety oraz rozmawiać z osobami, które kupują w CCC. W celu skorzystania z nowej opcji należy w aplikacji mobilnej kliknąć w widget lub wejść w zakładkę CCC Friends na stronie internetowej i założyć konto, podając adres e-mail lub podłączając konto z Facebooka lub Google.

Firma zachęca do dołączenia CCC Friends, zapraszając do udziału w konkursie, w którym codziennie jest do wygrania nowa para obuwia marki Adidas. Uczestnicy są proszeni o zamieszczenie postu z linkiem do pary butów Adidas, napisanie, na jaką okazję by je założyli, oraz oraz dodanie hasztagów #CCCFriends #CCCAdidas #CCCkonkurs. Zgłoszenia można nadsyłać do 2 lipca. 13 zwycięzców konkursu zostanie ujawnionych 5 lipca. Każdy otrzyma kod uprawniający do 99% zniżki na parę butów Adidas. Konkurs promowany jest na stronie CCC na Facebooku.