Kraj

Chmielecki i Wanielista w dziale client service Pegasus Advertising

Do grona menedżerów agencji reklamowej Pegasus Advertising dołączyli Tomasz Chmielecki na stanowisko client service directora i Kacper Wanielista jako client...

Do grona menedżerów agencji reklamowej Pegasus Advertising dołączyli Tomasz Chmielecki na stanowisko client service directora i Kacper Wanielista jako client service manager. Obydwaj byli już związani z agencją – Tomasz Chmielecki w latach 2007-2008, a Kacper Wanielista w latach 2001-2003.

Tomasz Chmielecki związany jest z branżą reklamową od 14 lat. Poprzednio pracował w takich agencjach, jak: Marcom, OgilvyOne, Polymus i Juicy. Do jego głównych zadań na nowym stanowisku będą należeć strategiczne wsparcie dla działu client service oraz rozwój portfolio agencji.

Kacper Wanielista zajmuje się marketingiem od 2001 roku, był związany z takimi agencjami jak Change Communication i BBDO. Na stanowisku client service managera zastąpił Monikę Gorczycę, która po kilku latach rozstała się z firmą. Aktualnie Kacper Wanielista będzie odpowiadał za zarządzanie działem client service. (AMS)