Kraj

Cinema City tworzy we Wrocławiu sale dla kinomanów smakoszy

Regulowane fotele, gorące dania przygotowywane na żywo przez włoskiego szefa kuchni oraz napoje bez ograniczeń - sieć Cinema City robi w kinie we Wrocławiu małą rewolucję.

Cinema City tworzy we Wrocławiu sale dla kinomanów smakoszy
We Wrocławiu w jednym z kin sieci Cinema City powstał oryginalny koncept sali VIP – można się w niej cieszyć dodatkowymi wygodami wliczonymi w cenę biletu.
Sala VIP to pomysł sieci kin Cinema City na miejsce, w którym można cieszyć się filmem z domieszką luksusu – zapewnia biuro prasowe. Pół godziny przed seansem dostępne jest menu z potrawami przygotowanymi przez kucharzy. W ofercie znajdują się pizze, makarony, sałatki i desery dostępne bez limitu. Lobby w kinie to miejsce na odpoczynek z przyjaciółmi i rodziną, z kinowymi przekąskami (nachosy, popcorn, napoje). Skórzane fotele z regulowanym podnóżkiem i oparciem pozwalają na oglądanie filmów w komfortowej i odprężającej pozycji. Cinema City Wroclavia VIP to 3 kameralne 48-osobowe sale.
W zamyśle twórców Cinema City Wroclavia VIP to miejsce na zorganizowanie eventu, np. urodzin czy spotkania biznesowego.
Niedługo w repertuarze Cinema City pojawią się filmy: “Iniemamocni 2”,  “Mamma Mia: Here We Go Again!” czy “Dywizjon 303”.
Wizyta w sali VIP ma być także pomysłem na prezent. Cinema City oferuje karty podarunkowe VIP, które obejmują dwa bilety na dowolny seans w formacie 2D w salach VIP w Cinema City Wroclavia. Karta umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji strefy VIP, czyli nie tylko oglądania filmów w wygodnych, szerokich fotelach premium, ale też dostęp do barowych przekąsek bez limitu i możliwość skosztowania świeżo przyrządzonych posiłków na zimno i ciepło.