Kraj

Media

"Co z Ciebie wyrośnie?" - nowy cykl podcastowy na Tok FM

W Dzień Matki na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM pojawił się pierwszy odcinek nowej serii podcastów, w których Karolina Oponowicz i jej goście mają rozwiewać rodzicielskie lęki oraz podpowiadać, jak radzić sobie z wyzwaniami wychowawczymi.

Nowe odcinki podcastu “Co z Ciebie wyrośnie?” Karoliny Oponowicz będą dostępne na tokfm.pl i w aplikacji TokFM co czwartek. Cyklu mogą słuchać wyłącznie subskrybenci i subskrybentki Tok FM Premium.

Do rozmów autorka chce zapraszać m.in. psychologów, lekarzy, dietetyków, nauczycieli i terapeutów. – Złapałam się na tym, że najtrudniej jest mi wyjść z rodzicielskich patów, kiedy się boję. Dlatego chcę zapraszać mądrych ludzi i zadawać im pytania, byśmy przestali się bać. Chciałabym, byśmy lepiej rozumieli nasze dzieci, lepiej rozumieli, z czym się mierzą, mniej się bali i potrafili im skuteczniej pomagać – deklaruje autorka cyklu “Co z Ciebie wyrośnie?”.

Oponowicz jest redaktorką w Wydawnictwie Agora i dziennikarką. Jej teksty ukazywały się m.in. w “Dziecku”, “Dużym Formacie”, “Zwierciadle”, “Wysokich Obcasach”. Znana jest z podcastu “Najgorsza matka świata” dostępnego m.in. na platformie Spotify.