Kraj

Costa Coffee wspiera Poland Business Run

Celem biegu jest pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Sieć kawiarni Costa Coffee wsparła tegoroczny Poland Business Run, który wystartował 8 września w dziewięciu polskich miastach. Celem biegu jest pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową, zmagającym się z wszelkiego rodzaju dysfunkcjami kończyn.
To już 8. edycja popularnej sztafety biznesowej Poland Business Run. W ramach pomocy ufundowany został turnus rehabilitacyjny dla jednego z podopiecznych fundacji. Dla uczestników wrześniowego biegu Costa Coffee przewidziała ponadto 30 tys. darmowych zaproszeń na kawę. Vouchery zostały przekazane w postaci biodegradowalnej plastikowej karty, ważnej do końca października w każdej kawiarni Costa Coffee w Polsce. Do wybranych biegaczy powędrowało 50 sztuk bidonów na wodę z nadrukowanym logo kawiarni.

Aby wziąć udział w biegu, należało zarejestrować online 5-osobową drużynę i wpłacić określoną sumę startową, która trafi na cele charytatywne. Tegoroczny bieg odbył się w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie i Gdańsku.