Kraj

Przetargi

Dziadek do Orzechów współpracuje z Pukką

Współpraca rozpoczęła się od przygotowania bazowych materiałów graficznych, natomiast aktualnie Dziadek do Orzechów odpowiada za realizację strategii komunikacji poprzez prowadzenie profili w mediach społecznościowych, koncepcję i realizację akcji specjalnych, a także częściowo za influencer marketing.

Agencja Dziadek doOorzechów nawiązała współpracę z producentem herbat Pukka, której właścicielem jest Ekaterra, wiodący na świecie producent herbaty, posiadający w portfolio 34 herbaciane marki, w tym Lipton czy PG Tips.

Współpraca rozpoczęła się od przygotowania bazowych materiałów graficznych, natomiast obecnie Dziadek do Orzechów odpowiada za realizację strategii komunikacji poprzez prowadzenie profili w mediach społecznościowych, koncepcję i realizację akcji specjalnych, a także częściowo za influencer marketing.

Aktualnie na Facebooku oraz Instagramie Pukki trwa przygotowana przez Dziadka do Orzechów aktywacja – “21 dni wdzięczności”. Agencja opracowała ideę kreatywną, pełną komunikację – zarówno w mediach społecznościowych, jak i na stronie WWW oraz materiały graficzne.