Kraj

Eider i Brzezińska dołączają do zespołów TVN24 Go i TVN24.pl

Wcześniej związani byli z RMF FM i Wyborcza.pl.

Eider i Brzezińska dołączają do zespołów TVN24 Go i TVN24.pl
Bartłomiej Eider od września obejmie stanowisko koordynatora produkcji premium w TVN24 Go. Z kolei Karolina Brzezińska wzmocniła zespół wydawców TVN24.pl.


TVN24 Go to platforma informacyjna, w której poza dostępem do anten TVN24 i TVN24 BiS na żywo użytkownicy mogą oglądać programy publicystyczne i informacyjne na życzenie, a także produkcje przygotowywane specjalnie do TVN24 Go, m.in. “Bez polityki” Piotra Jaconia, “Kobiecy punkt widzenia” Małgorzaty Mielcarek czy “Sejm wita” Radomira Wita. TVN24 Go to także premiery reportaży “Czarno na białym” i “Superwizjera” TVN, filmy dokumentalne oraz dodatkowe transmisje z ważnych wydarzeń i programy specjalne przygotowywane tylko dla serwisu.

Bartłomiej Eider od 2014 r. był szefem warszawskiego oddziału RMF FM. Wcześniej pracował jako wicedyrektor biura public relations Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Był też dziennikarzem Telewizji Polsat, m.in. współtwórcą i wydawcą programów “To był dzień na świecie” i “Polska” nadawanych w Polsat News, zastępcą szefa zespołu korespondentów krajowych, wydawcą i producentem programu “Wydarzenia”.

Do zespołu digitalowego TVN24 dołączyła także Karolina Brzezińska, która wzmocni zespół wydawców strony głównej TVN24.pl. Będzie będę redagowała, publikowała i proponowała tematy dotyczące bieżącej polityki polskiej i zagranicznej. Dziennikarka przez ostatnie niemal 10 lat pracowała w Wyborcza.pl. W portalu “Gazety Wyborczej” była wydawczynią strony głównej.
Portal TVN24.pl stanowi rozszerzenie oferty telewizji TVN24. Prezentuje informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, sportowe, biznesowe, kulturalne oraz regionalne.