Kraj

Empik rozwija asortyment produktów dostępnych w sklepach stacjonarnych

Nowości to Strefa Fana z gadżetami licencyjnymi oraz Strefa Design z dodatkami do wnętrz, obie dostępne wcześniej tylko na Empik.com.

Empik rozwija asortyment produktów dostępnych w sklepach stacjonarnych
Empik rozwija ofertę w sklepach stacjonarnych, pojawiły się produkty z kategorii dostępnych do tej pory wyłącznie online. To gadżety licencyjne w ramach Strefy Fana (np. Star Wars, Friends, Harry Potter, Marvel) i dodatki do wnętrz w Strefie Design. Ponadto rozszerzona została oferta w Strefie Winyli i Strefie Party, dodano nowe produkty licencyjne i interaktywne w Strefie Pluszu oraz biurowe w Office Premium. Strefy powstają sukcesywnie w wybranych salonach.

– Prawie rok temu wystartowaliśmy ze Strefą Design na Empik.com, która dziś skupia już ponad 100 tys. produktów zarówno od małych, rodzimych manufaktur, jak i popularnych marek. Teraz najmodniejsze, unikatowe dodatki do wnętrz, a także polskie kosmetyki do pielęgnacji trafiają na półki wybranych salonów. Nowe Strefy to świetne miejsce dla wszystkich poszukujących „tu i teraz” oryginalnego pomysłu na prezent, który idealnie wpisze się w zainteresowania obdarowanego – mówi Ewa Kowalewska, menedżer działu prezentów, dekoracji i kolekcji w Empiku.

Wszystkie strefy działają już w Empiku w warszawskiej Westfield Arkadii, a jeszcze w tym roku powstaną w krakowskiej Bonarce i szczecińskiej Kaskadzie. Wybrane ekspozycje tematyczne można natomiast znaleźć w Gdańsku (Galeria Bałtycka), Łodzi (Manufaktura), Bielsku-Białej (Sarni Stok), Bydgoszczy (Zielone Arkady), Szczecinie (Galaxy) i Warszawie (Galeria Mokotów, Wola Park, Blue City), a już wkrótce również w Katowicach (Silesia). Na przyszły rok zaplanowano wdrożenie konceptu w salonach Empik w kolejnych miastach.