Kraj

Finał 7. edycji Papaya Young Directors w plenerze

Ceremonię wręczenia nagród będzie można oglądać w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Gdańsku i Gdyni.

Finał 7. edycji Papaya Young Directors w plenerze
5 września w Teatrze Studio w Warszawie odbędzie się finał konkursu Papaya Young Directors, wspierany wydarzeniami towarzyszącymi w różnych obiektach w całej Polsce. Po raz pierwszy w historii premierę filmów oraz ceremonię wręczenia nagród będzie można oglądać w miejscach plenerowych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Gdańsku i Gdyni. Lista nie została zamknięta, a aktualny wykaz miejsc będzie można śledzić na wydarzeniu “Finał Papaya Young Directors 2020”. Transmisję internetową będzie można również obejrzeć na kanałach społecznościowych Papaya Young Directors i Papaya Films, a także w portalu Noizz.pl. Trwają też rozmowy na temat transmisji w jednej z ogólnopolskich telewizji. 
 
Na gali rozdania nagród 7. edycji konkursu wystąpią m.in. Natalia Przybysz, Barbara Wrońska i Skubas. Finałowi towarzyszyć będą spotkania online z filmowcami i artystami. Wśród prelegentów znajdują się m.in. Paweł Pogorzelski (autor zdjęć do filmów “Midsommar” i “Hereditary”), Agnieszka Smoczyńska (reżyserka filmów “Fuga”, “Córki dancingu”) czy Natasza Parzymies (twórczyni serialu “Kontrola”). 
 
Siódmą edycję współtworzą: Allegro, Coca-Cola, Decathlon, DPD, Durex, PZU, Tyskie, Rossmann, a w kategorii Music Stories Kayax oraz w nowej kategorii Instagram – Facebook.
 Partnerem technologicznym wspierającym finał Papaya Young Directors jest Move Closer, a partnerem logistycznym jest DPD. 
Do partnerów finału należą: Teatr Studio, Forum Przestrzenie w Krakowie, Sztauwajery w Katowicach, festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice, Ulica Elektryków by Crane Agency w Gdańsku, Gdyńskie Centrum Filmowe, Laba.Land w Poznaniu, Strefa Piotrkowska 217 w Łodzi, Wyspa Tamka oraz Charlotte we Wrocławiu, Landshaft w Bydgoszczy, Charlotte Bouillon i Fala – Pawilon nad Wisłą w Warszawie, Kancelaria Leśniodorski, Ślusarek i Wspólnicy, In Clean Covid-19 Disinfection Solutions oraz Hikvision.