Kraj

Fokus TV stawia jesienią na polskie produkcje dokumentalne

Na antenie stacji pojawią się dwie nowości i trzy nowe sezony sprawdzonych serii, które będą emitowane w weekendowym paśmie prime time.

Fokus TV w jesiennej ramówce stawia na polskie produkcje dokumentalne. Na antenie pojawi się pięć premierowych seriali, które będą emitowane w weekendowym paśmie prime time. Na antenie zagoszczą kontynuacje cykli: “Elektryczni”, “Misja Skarb”, “OSP. Na ratunek”, jak również dwa nowe seriale “Rolnicy. Podlasie” i “Patrol Tatry”.

Jak deklaruje nadawca, sukces pierwszej serii “Elektrycznych” spowodował, że Fokus TV wraz z firmą Tauron Polska Energia SA wspólnie zrealizowali drugą edycję tego serialu. Premierowy odcinek “Elektrycznych 2” będzie można obejrzeć już w sobotę o 20. Serial produkowany jest przez ZPR Media SA przy współpracy firmy Mediabrigade. W niedzielę o godz. 20 pojawi się drugi sezon “Misji Skarb”. Serial produkowany jest przez ZPR Media SA we współpracy z Inbornmedia.

Nowości października to “Patrol Tatry” (sobota, godz. 21, produkcja własna ZPR Media) oraz trzeci sezon “OSP. Na ratunek” (soboty, godz. 20, produkcja: ZPR Media i DeLord). Na początku listopada widzowie będą mogli zobaczyć nowy serial “Rolnicy. Podlasie” (niedziela godz. 20, producent ZPR Media).