Kraj

Media

Grillowanie głównym tematem "Wielkiej majówki Radia Zet"

W ramach akcji promocyjnej stacja odwiedzi w kolejne dni długiego weekendu cztery mazurskie miejscowości: Szczytno, Giżycko, Mrągowo i Mikołajki.

W sobotę, 30 kwietnia br., wystartuje w Szczytnie objazdowa, plenerowa akcja promocyjna “Wielka majówka Radia Zet”. W kolejne dni radiowe miasteczka, czynne od godziny 11:00 do 17:00, zawitają do Giżycka (1 maja), Mrągowa (2 maja) i Mikołajek (3 maja).

Główna atrakcja organizowanych wydarzeń to “Szkoła grillowania Radia Zet”. W programie muzyczne konkursy z nagrodami, strefa aktywności sportowych oraz strefy partnerów akcji (Prymat, Fiskars, Sokołów, Broil King i Olsztyn-Mazury Airport). Goście zobaczą satelitarny wóz transmisyjny i spotkają Kamila Nosela, który będzie przygotowywać specjalne relacje na antenę.

Na stronie internetowej Radia Zet można wziąć udział w konkursie, w którym zadaniem jest wysłanie zdjęcia i opisanie pomysłu na grilla ze znajomymi. Nagrody to grill Broil King, kosz piknikowy z przyprawami Prymat, kosz produktów do grillowania od Sokołowa oraz nóż Fiskars. Grille będą też do wygrania w konkursie prowadzonym na antenie.