Kraj

Marketing

Grzegorz Kowalski new business directorem w SoftArchitect

Stanowisko w warszawskiej firmie technologicznej, współpracującej m.in. z instytutem badawczym Kantar, objął z początkiem maja br.

Grzegorz Kowalski objął stanowisko new business directora w warszawskiej spółce SoftArchitect w związku z jej rozwojem w obszarze rozwiązań i narzędzi technologicznych wspierających procesy zbierania danych na potrzeby m.in. badań rynku, HR i sprzedaży. Będzie odpowiedzialny za wdrażanie strategii firmy, budowanie relacji z kluczowymi klientami oraz międzynarodowy rozwój nowych produktów. Jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie technologii badawczych i rozwoju biznesu. Współpracował z firmami badawczymi SMG/KRC, MillwardBrown, Kantar, a ostatnio z Inventity Foundation.

SoftArchitect świadczy usługi m.in. w zakresie projektowania, programowania, wdrażania i utrzymania społeczności badawczych online, tworzenia systemów dedykowanych oraz przygotowania skryptów ankiet. Własne produkty spółki to OnFly, platforma do zbierania, prezentacji i analizy danych, oparta na autorskim frameworku skryptowym, który pozwala na programowanie ankiet online i offline, oraz FlyBlog, platforma typu bulletin board system do prowadzenia jakościowej dyskusji online. Wśród klientów SoftArchitect są m.in Kantar, Danae i Selectivv.