Kraj

Przetargi

Havas PR Warsaw wygrywa przetarg na obsługę Realme

W 2021 r., według Strategy Analytics, Realme odnotowało sprzedaż 100 mln urządzeń, w czasie jakiego nie osiągnął do tej pory żaden inny producent. Marka jest obecna na 61 światowych rynkach.

Do grona klientów Havas PR Warsaw dołączyła marka Realme, wywodzący się z Chin producent smartfonów adresowanych przede wszystkim do młodych ludzi. Klienta pozyskano w drodze przetargu. W ramach współpracy agencja będzie odpowiadała za obsługę biura prasowego, kontakt z influencerami oraz realizację bieżących działań z zakresu media relations.
Realme w swojej ofercie ma smartfony i tablety, wyróżniające się designem i przystępnymi cenami. W listopadzie 2020 r., w raporcie sprzedaży smartfonów Counterpoint za Q3 2020 r., Realme uznano za najszybciej rozwijającą się markę smartfonów, która osiągnęła 50 mln sprzedanych urządzeń. W 2021 r., według Strategy Analytics, Realme odnotowało sprzedaż 100 mln urządzeń, w czasie jakiego nie osiągnął do tej pory żaden inny producent. Marka jest obecna na 61 światowych rynkach.