Kraj

Headlines-Porter Novelli łączy się z 24/7Communication

Joanna Pruszyńska, założycielka i dyrektor zarządzająca agencji Headlines, będzie pełniła funkcję starszego doradcy zarządu.

Joanna Pruszyńska, Dirk Aarts
Agencja Headlines, założona przez Joannę Pruszyńską w 1996 r., jest agencją PR specjalizującą się w komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej. Od 2006 r. Headlines stała się spółką stowarzyszoną Porter Novelli, która jest częścią grupy Omnicom i jedną z największych agencji PR na świecie. Po ponad 20 latach działania w branży PR Joanna Pruszyńska zamierza skupić swoją działalność zawodową na spółce CodersTrust Polska, którą założyła w 2016 r.

W ramach fuzji zostaną połączone działania agencji Headlines-Porter Novelli i 24/7Communication, która działa na rynku od 2000 r. i jest jedną z największych agencji PR w Polsce. Dirk Aarts pełni w niej funkcję dyrektora zarządzającego. Klienci Headlines będą mogli skorzystać ze studia produkcyjnego 24/7Studio i członkostwa 24/7Communications w związku IAB Polska.

Agencje rozpoczną wspólne działania od 1 stycznia 2018 r. pod nazwą 24/7Communication. Funkcję prezesa pełnić będzie Dorota Zmarzlak, dyrektora zarządzającego – Dirk Aarts. Oboje zajmują obecnie takie stanowiska w 24/7Communication.