Kraj

Marketing

Przetargi

Human Signs wygrywa przetarg na obsługę Stena Recycling

Agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań komunikacyjnych B2B oraz wizerunkowych, a także za promocję projektu specjalnego: konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Agencja Human Signs była jedną z siedmiu, które zostały zaproszone do dwuetapowego przetargu przez Stena Recycling, firmę oferującą rozwiązania w dziedzinie gospodarowania odpadami oraz usług środowiskowych na rynku polskim i skandynawskim. Wygrany przetarg zaowocował podpisaniem umowy na czas nieokreślony. Obsługą projektu zajmie się dział Trade & FMCG, którego dyrektorem jest Agnieszka Nowakowska, a działania operacyjne będą prowadzili Joanna Włodarek i Dariusz Stasik, senior consultanci.

Human Signs, agencja działająca na rynku PR i komunikacji marketingowej od 2020 r., powstała w wyniki fuzji agencji Futurama Communications Intelligence i Konkret PR. Wśród jej klientów są: Panattoni, Ipsen Poland, Stena Line, Wendre, Orientana, Langsteiner Pharmaceultical, Bibby Financial Services, Bank Polskiej Spółdzielczości i Inter Fleet.