Polityka prywatności

VFP Communications, będąca twórcą i właścicielem serwisów internetowych udostępnianych w domenie media.com.pl, przykłada dużą wagę do tematu ochrony prywatności w internecie i zobowiązuje się do ochrony prywatności wszystkich użytkowników tejże strony.

Polityka ochrony danych osobowych VFP Communications opracowana została na podstawie Ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r., DzU nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Pragniemy podkreślić, że korzystanie z tej strony internetowej oznacza Państwa akceptację naszej polityki ochrony danych osobowych.

Jakie informacje są zbierane i dlaczego?

Adres IP
Informacje uzyskiwane ze standardowych statystyk ruchu w internecie, takie jak adres IP, czy inne informacje zawarte w logach systemowych wykorzystywane są przez administratora serwera w celach technicznych.

Adres IP jest także wykorzystywany do celów analizy statystycznej: czasu korzystania z serwisów, rozkładu geograficznego ruchu itp.

Cookies
W serwisach VFP Communications technologia cookies jest wykorzystywana w celu dostarczenia spersonalizowanych informacji dla użytkowników.

Adres poczty elektronicznej (e-mail)
Dane osobowe takie jak adresy e-mail gromadzone w trakcie rejestracji wykorzystywane będą przez firmę VFP Communications wyłącznie do celów marketingowych.

Linki do innych stron
Serwisy VFP Communications mogą zawierać odnośniki do innych stron www znajdujących się w sieci internet. VFP Communications nie bierze żadnej odpowiedzialności za opublikowane tam materiały oraz za politykę prywatności stosowaną na wspomnianych stronach www.

Wszystkie dane przechowywane są i przetwarzane przez VFP Communications z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa spełniających wymagania polskiego prawa.

Wyłącznym administratorem danych osobowych udostępnionych przez Państwa w procesie rejestracji jest firma VFP Communications Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy ul. Wał Miedzeszyński 630
. Firma VFP Communications zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych innym firmom. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r., DzU nr 133 poz. 883 wraz z późniejszymi zmianami, mają Państwo prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia i sprostowania.