Przewodnik

Platforma MMP łączy w sobie dwa serwisy internetowe: nowy MMP Magazyn Online oraz obecny na rynku od 1999 roku dziennik MMP24.

MMP Magazyn Online to elektroniczna forma magazynu „Media & Marketing Polska", dostępna dla obecnych i przyszłych prenumeratorów. Podzielona jest na sekcje odpowiadające magazynowi wydawanemu w formie tradycyjnej. Cechami wyróżniającymi nową formę są: częsta aktualizacja treści, wyszukiwanie i grupowanie artykułów według podobieństw, a także schowek umożliwiający gromadzenie wybranych przez Państwa artykułów i dostęp do nich.

MMP24 to najświeższe i najważniejsze informacje biznesowe ze świata mediów, marketingu i reklamy podane w precyzyjny i profesjonalny sposób.

Platforma MMP jest redagowana przez doświadczonych dziennikarzy miesięcznika „MMP". Informacje pozyskiwane są z niezależnych źródeł, wiadomości są analizowane i edytowane przez profesjonalną redakcję (nie są kopią gotowych informacji prasowych).

Misją Platformy MMP jest zapewnienie Państwu codziennego dostępu do wiadomości z branży mediów, reklamy i marketingu, rzetelnych informacji pomocnych w podejmowaniu strategicznych biznesowych decyzji oraz skutecznej ochrony przed szumem informacyjnym, pozwalającej oszczędzić czas.