Kraj

Infor Biznes wprowadza zmiany w formule Dziennik.pl

Infor Biznes zmienia formułę serwisu internetowego Dziennik.pl. Jest to m.in. efekt reorganizacji w zespole tego projektu. Ostatnio z wydawcą rozstał...

Infor Biznes zmienia formułę serwisu internetowego Dziennik.pl. Jest to m.in. efekt reorganizacji w zespole tego projektu. Ostatnio z wydawcą rozstał się m.in. Artur Rumianek, szef zespołu Dziennik.pl. Jak podkreśla Tomasz Wróblewski, nowy redaktor naczelny “Dziennika Gazeta Prawna”, obecnie Dziennik.pl ma być bliższy drukowanej wersji gazety. – Tematy rozrywkowe zostaną mocno ograniczone – mówi Wróblewski. Jego zdaniem uspójnienie linii tematycznej sprawi, że internauta nie będzie odczuwał dysonansu między treściami zawartymi w papierowej wersji “Dziennika Gazeta Prawna” a serwisem internetowym. Zmiana formuły Dziennika.pl jest również związana z porządkowaniem portfolio marek internetowych spółki i ich planów rozwoju w kategorii biznes-finanse-prawo. Wydawca obecnie wdraża koncepcję restrukturyzacji w redakcji “DGP”. Jednak, jak podkreśla Wróblewski, aby zadecydować o zmianach personalnych, musi najpierw dobrze poznać zespół. – Pracujemy również nad przebudową struktury redakcyjnej i opracowujemy nowy stylebook – dodaje.

Na razie wydawca nie podaje szczegółów odnośnie do nowej formuły Dziennika.pl oraz planowanych zmian w redakcji zespołu “DGP”. (JD)