Kraj

IPublicity obsługuje nowy koncept kinowy - KinoGram

Agencja zajmie się również PR i promocją festiwalu filmowego organizowanego przez KinoGram.

IPublicity obsługuje nowy koncept kinowy - KinoGram
Najnowsze kino w Warszawie nawiązało współpracę z agencją PR – iPublicity. Agencja zajmie się również PR i promocją festiwalu filmowego organizowanego przez KinoGram. 

KinoGram to nowy koncept kinowy w zrewitalizowanej Fabryce Norblina. Swoją siedzibę ma tutaj również Gildia Reżyserów Polskich, która współtworzy ofertę kulturalną kina. KinoGram planuje prezentację najnowszych premier polskiej i światowej kinematografii, a także niezależne produkcje międzynarodowe, będzie miał również wyjątkowego rezydenta – statuetkę Oscara oraz własny festiwal filmowy KinoGram International Film Festival. 

W ramach umowy iPublicity zajmie się bieżącym doradztwem PR i promocją dla Kinogram, realizacją kampanii PR, prowadzeniem biura prasowego, relacji z mediami. Odpowiada też za promocję i PR festiwalu filmów krótkometrażowych KinoGram International Film Festival. Za realizację działań po stronie agencji odpowiada Edyta Bach. 

Agencja iPublicity została wybrana w przetargu. Współpraca rozpoczęła się w lipcu 2021 r., umowa została podpisana na czas nieokreślony.