Kraj

Isobar Polska wzmacnia kompetencje z obszaru inbound marketingu i CRM

Podpisanie umowy partnerskiej z HubSpot Inc. rozszerza globalny program partnerski Dentsu, w którym są już m.in. Adobe, Salesforce, SAP, Microsoft i Google.

Isobar Polska wzmacnia kompetencje z obszaru inbound marketingu i CRM
Isobar Polska rozszerza swoje kompetencje w obszarze Digital Experience Platforms (DXP). W efekcie podpisania umowy agencja została certyfikowanym partnerem HubSpot i będzie mogła wdrażać platformę nie tylko w firmach z sektora MŚP, ale i w dużych organizacjach. Podpisanie umowy partnerskiej z HubSpot Inc. rozszerza globalny program partnerski Dentsu, w którym są już
m.in. Adobe, Salesforce, SAP, Microsoft, Google.

Dzięki partnerstwu Isobar Polska ma oferować klientom rozwiązania, które odpowiedzą na wymogi technologiczne i wejdą w meandry procesów np. działu sprzedaży czy marketingu. Z jednej strony umożliwi to dostarczenie rozwiązań OTS dla wsparcia skomplikowanych i rygorystycznych wymagań technologicznych, z drugiej pozwoli wdrożyć w proces automatykę marketingową, zarządzanie lejkiem i zespołami sprzedażowymi czy pracą na danych z poziomu CRM.

– O HubSpot możemy myśleć w kategoriach platformy “niskokodowej” (low-code), umożliwiającej realizację wielu zadań z obszaru CRM bez zlecania prac developerskich – komentuje Łukasz Kulesz, technology operations director. Co więcej, platforma w łatwy sposób skaluje się wraz z zakresem wymagań lub dołączaniem kolejnych działów danej organizacji. Dla wielu klientów to kluczowy argument do podjęcia decyzji zakupowej licencji HubSpot oraz współpracy z nami jako partnerem wdrożenia. Natomiast dla działu technologii Isobar Polska istotny jest fakt, że mamy wszystko w jednym miejscu: budowanie stron WWW, landing page`y kampanijnych, formularze z CTA, zarządzanie SEO, integrację z social mediami, rozbudowaną analitykę z dashboardami, olbrzymią ilość integracji z
aplikacjami i systemami zewnętrznymi, a także interfejs programistyczny (HubSpot API) – dodaje Kulesz.

HubSpot to chmurowa platforma all-in-one do marketingu, sprzedaży, obsługi klienta wraz z całkowicie darmowym CRM-em. Platforma pozwala zwiększyć skuteczność działań marketingu i sprzedaży dzięki zaawansowanej automatyzacji oraz wykorzystaniu metodyk inbound marketingu (marketing przychodzący).