Kraj

Izabela Jarosz chief people officerem w Miinto

W skandynawskim fashion techu jako chief people officer pokieruje obszarem People & Culture.

 

Izabela Jarosz

Izabela Jarosz, wcześniej szefowa HR i członkini zespołu zarządzającego w Grupie Allegro, dołączyła do zespołu Miinto. W skandynawskim fashion techu jako chief people officer pokieruje obszarem People & Culture. Jej głównym zadaniem będzie przede wszystkim wsparcie globalnego rozwoju spółki i jej hubu IT w Polsce, zwiększenie zatrudnienia oraz budowanie środowiska pracy, które stwarza okazję do realizacji ciekawych projektów na międzynarodową skalę, rozwoju zawodowego oraz pracy w wielokulturowym środowisku.

Miinto, jedna z największych platform modowych w Europie, założona przez Konrada Kierklo w Danii, działa w 14 krajach. W Polsce jest obecne pod marką Showroom, przejętą w 2019 r. Fashion tech rozwija także hub IT w Polsce.

Przed objęciem stanowiska w Miinto Izabela Jarosz odpowiadała w Allegro za strategię zatrudniania oraz rozwoju pracowników, wcześniej pracowała w Grupie Allianz, gdzie pełniła funkcję dyrektora HR w Polsce, regionie Europy Południowej i Wschodniej, a także rolę globalną w Centrali Allianz Partners w Paryżu.