Kraj

Jesienią w Polsacie dwa nowe formaty rozrywkowe i nowy serial

W ramówce także kolejne sezony produkcji: "Przyjaciółki", "Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Nasz nowy dom".

Jesienią w Polsacie dwa nowe formaty rozrywkowe i nowy serial
Polsat ogłosił jesienne plany programowe. Nadawca zapowiada trzy nowości: serial “Zawsze warto”, reality show “Love Island. Wyspa miłości” oraz program “Ninja Warrior Polska”.  “Love Island. Wyspa miłości” to program emitowany 6 razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku, oraz w niedzielę o godz. 22:15. Podczas niedzielnych odcinków pokazywane będzie podsumowanie tygodnia.

“Love Island” to hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon. W programie udział weźmie 10 młodych singli, w wieku od 18 do 35 lat – pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy chcą znaleźć miłość. Uczestnicy są zupełnie odcięci od świata, nie mają telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer będzie na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Ostateczny głos należy do widzów. To oni przez 6 tygodni decydują o losie bohaterów. Widzowie za pomocą aplikacji będą brali udział w różnego rodzaju quizach, ankietach, będą mogli obejrzeć dodatkowe materiały wideo.

“Ninja Warrior” to format, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść specjalny tor przeszkód. Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i nagrodę w wysokości 150 tys. zł, każdy z uczestników musi pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. W ciągu 31 sezonów emitowanych w 19 krajach tylko 7 śmiałków zdobyło tytuł Wojownika Ninja. Program prowadzić będzie Aleksandra Szwed – aktorka i piosenkarka. Format emitowany będzie we wtorki, od 3 września (godz. 20:05).

Nowością będzie też serial obyczajowy “Zawsze warto”. Emitowany będzie w środy, od 4 września (godz. 21:05). Główne role grają: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Za reżyserię odpowiadają Marta Karwowska, Bartosz M. Kowalski i Michał Rogalski. “Zawsze warto” ma 12 odcinków.

W nowej ramówce Polsatu znajdą się też sprawdzone programy: 10 edycja “Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” (w każdy piątek, od 13 września o godz. 20:05), 14. sezon “Przyjaciółek” (w czwartki, od 5 września o godz. 21:05), 5. sezon “W rytmie serca” (niedzielny prime time), “Pierwsza miłość” (codziennie, od 2 września, od poniedziałku do piątku o godz.18:00), “Świat według Kiepskich” (premierowe odcinki od września), 12. edycja show “Twoja twarz brzmi znajomo” (od soboty, 7 września o godz. 22:05), 13.edycja programu “Nasz nowy dom” (od 4 września w każdą środę i czwartek o godz. 20:05), 7. sezon “Kabaretu na żywo” (niedziele, od 8 września o godz.20:00).

Wzmocniona zostanie też oferta sportowa (m.in. związana z piłka nożną i siatkówką).