Kraj

Jonny Crowe zastąpi Roberta Bednarskiego w Grupie Onet.pl

Bednarski z Onetem związany był przez ostatnich 15 lat. Firmę opuści również Renata Morlewska-Sipior - CFO Grupy.

Jonny Crowe zastąpi Roberta Bednarskiego w Grupie Onet.pl
Z początkiem stycznia nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora generalnego Grupy Onet.pl: Robert Bednarski odchodzi z firmy, a jego obowiązki tymczasowo przejmie Jonny Crowe (chief digital officer w strukturach Ringier Axel Springer Media AG, na zdj.). Z końcem lutego 2015 Grupę Onet.pl opuści również Renata Morlewska-Sipior – CFO Grupy, a jej funkcję przejmie Grzegorz Kania, który połączy nowe obowiązki z obecnym stanowiskiem chief financial officera Ringier Axel Springer Polska. Jak przekazała Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej
Grupy Ringier Axel Springer Polska, Robert Bednarski podjął decyzję o zakończeniu współpracy po 15 latach spedzonych w Onecie i postanowił stawić czoła nowym wyzwaniom. Podobnie Renata Morlewska-Sipior.

Jonny Crowe pełni funkcję chief digital officera Ringier Axel Springer Media AG od października 2013 r. Od lipca 2014 r. jest także członkiem rady nadzorczej Grupy Onet.pl. Zanim dołączył do RAS Media AG, przez cztery lata był związany z firma Naspers jako chief operation officer na Europę. Od ponad 15 lat działa na rynku internetowym w Europie i USA.

Grzegorz Kania rozpoczął pracę w Ringier Axel Springer Polska w 2012 r. jako chief financial officer. W sierpniu 2014 r. wszedł w skład Group Executive Board i objął również funkcję CFO Grupy w Polsce.