Kraj

Kampania Orbit White – "Każdy uśmiech jest piękny"

Za produkcję materiałów odpowiedzialna jest agencja The & Partnership, a za ich adaptację agencja EG Plus. Zakupem mediów zajęła się z kolei agencja MediaCom, a działaniami PR Garden of Words.

Marka Orbit White rozpoczęła kampanię “Każdy uśmiech jest piękny”, która wspiera wprowadzenie na rynek nowości w portfolio marki – Orbit White Raspberry Pomegranate. W nowej aktywacji mediowej marka przekonuje, że pewność siebie jest cechą uniwersalną, a sposobem, aby ją wydobyć, może być naturalny i nieskrępowany uśmiech.

Uśmiechając się, wyrażamy nie tylko radość, ale także swoją indywidualność. W stylizowanych, czarno-białych spotach internetowych Orbit White pokazane są szczere emocje młodych bohaterów. Są oni różni, ale łączy ich naturalność i pozytywne nastawienie. Co pomogło im w osiągnięciu takiego stanu? Uśmiech, który dodaje niepowtarzalnego błysku i pewności siebie, gdziekolwiek są.

Działania reklamowe, które wystartowały w maju, obejmują digital, OOH i prasę. Za produkcję materiałów odpowiedzialna jest agencja The & Partnership, a za ich adaptację agencja EG Plus. Zakupem mediów zajęła się z kolei agencja MediaCom, a działaniami PR Garden of Words.