Kraj

Top news

Karolina Orman w zespole Coca-Cola HSBC

Karolina Orman jest związana z brażną PR od niemal 9 lat. Zanim dołączyła do Coca-Cola HBC, pracowała w agencjach PR: MSL oraz Edelman.

Karolina Orman objęła stanowisko kierownika ds. komunikacji zewnętrznej w Polsce i krajach bałtyckich w dziale ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju. W strukturach Coca-Cola HBC odpowiada za całą komunikację zewnętrzną firmy, w tym relacje z mediami, konsumentami i klientami oraz bliską współpracę w tych obszarach z zespołami na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Karolina Orman

Karolina Orman jest związana z brażną PR od niemal 9 lat. Zanim dołączyła do Coca-Cola HBC, pracowała w agencjach PR: MSL oraz Edelman. Przez wiele lat specjalizowała się w komunikacji produktowej, głównie dla klientów z branży technologicznej i telekomunikacyjnej, takich jak Sharp, Bose, LG, OPPO czy Play. Realizowała także projekty z obszaru CSR i zrównoważonego rozwoju m.in. dla Amazona, a w ramach działań pro bono agencji MSL zarządzała komunikacją fundacji K.I.D.S. Przez ostatnie dwa lata była odpowiedzialna za PR korporacyjny i wizerunek serwisu Netflix w Polsce i krajach Europy Środkowej.