Kraj

Top news

Open

Katarzyna Fabjaniak executive directorem w Havas PR Warsaw

Z Havas PR Warsaw związana jest od stycznia 2021 r., kiedy to objęła stanowisko business director of operations and development. Wcześniej pracowała w Hill+Knowlton Strategies oraz 24/7 Communication i On Board Think Kong.

Katarzyna Fabjaniak awansowała w Havas PR Warsaw na nowo utworzone stanowisko executive directora. Raportuje do Tomasza Lisa, managing directora w Havas PR Warsaw.

W nowej roli Fabjaniak odpowiada za zarządzanie operacyjne, szczególnie rozwój klientów i zespołu agencji. Jej zadaniem jest również pozyskanie nowych klientów. Ma także zająć się „maksymalizacją synergii działań” z dywizją public affairs i współprac realizowanych wewnątrz Havas Village (struktury łączącej Havas Creative Group i Havas Media Group).

Z Havas PR Warsaw związana jest od stycznia 2021 r., kiedy to objęła stanowisko business director of operations and development. Wówczas powierzono jej przede wszystkim strategiczne wsparcie kluczowych klientów agencji i rozwój nowego biznesu.

Wcześniej pracowała w Hill+Knowlton Strategies m.in. na stanowisku managing directora. Była także związana z agencjami 24/7 Communication i On Board Think Kong.

.