Kraj

Katarzyna Woźnicka dołącza do zarządu Kino Polska TV SA

Będzie odpowiadać za HR, finanse i dział prawny.

Do zarządu Kino Polska TV SA dołączyła Katarzyna Woźnicka, która będzie odpowiedzialna za finanse, HR oraz dział prawny spółki.

Katarzyna Woźnicka od 2009 r. jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów w dziedzinie finansów ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), a od 2014 r. posiada tytuł FCCA. Swoja wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów i księgowości zdobywała m.in. w Prószyński SA i Agora SA. Pełniła również funkcję menedżera ds. finansów, dyrektora finansowego i członka zarządu w LexisNexis Polska.

W 2014 r. dołączyła do zespołu Kino Polska TV SA. W latach 2014-2015 pełniła funkcję dyrektora finansowego, a w latach 2016-2020 członka rady nadzorczej. W latach 2014-2018 zajmowała także stanowisko dyrektora finansowego w Stopklatka SA, gdzie zasiada również w radzie nadzorczej. Od 2016 r. sprawuje również funkcję CFO w SPI International Group.

Obecnie w skład zarządu Grupy wchodzą: Bogusław Kisielewski, prezes, oraz członkowie: Katarzyna Woźnicka, Marcin Kowalski, Berk Uziyel i Levent Gültan.