Kraj

Marketing

Kenwood kontynuuje współpracę z LoveBrands Group, także w zakresie influencer marketingu

Na potrzeby grupy na Facebooku tworzone są treści kulinarne, a także porady techniczne dotyczące użytkowania robotów marki i comiesięczne konkursy kulinarne, a od tego roku również realizacje wielokanałowych kampanii z zakresu influencer marketingu na Instagramie, YouTube i TikToku. 

Kenwood rozszerzył współpracę z agencją, która dotychczas odpowiadała za administrację i moderację grupy na Facebooku „You Ken Cook by Kenwood”. W zeszłym roku zespół LoveBrands Studio zrealizował dla marki także kampanię ATL, w ramach której odpowiadał za koncepcję kreatywną oraz client service. W tym roku współpraca z Kenwoodem rozszerzona została o kompleksowe działania z zakresu influencer marketingu oraz organizację eventu. 

Kenwood jest liderem na rynku robotów kuchennych w Europie. W swoim portfolio ma ponad 200 produktów. W ramach współpracy na potrzeby grupy na Facebooku tworzone są treści kulinarne, a także porady techniczne dotyczące użytkowania robotów marki i comiesięczne konkursy kulinarne, a od tego roku również realizacje wielokanałowych kampanii z zakresu influencer marketingu na Instagramie, YouTube i TikToku. Za obsługę projektu odpowiada Karolina Kraśnicka, communications consultant.