Zagranica

Kevin Hart ambasadorem banku Chase

Aktor i komik będzie promować m.in. kartę kredytową Chase Freedom Unlimited.

Kevin Hart ambasadorem banku Chase
30-sekundowe spoty z udziałem Harta promujące kartę pojawią się także w wersjach 15- i 6-sekundowych oraz jako GIF-y. Chase – marka bankowości detalicznej JPMorgan Chase – współpracuje z agencjami Droga5 i VaynerMedia. Hart, znany z zamiłowania do aktywności fizycznej, pomoże też promować organizowany przez bank w Filadelfii – rodzinnym mieście aktora – bieg Corporate Challenge.

Kevin Hart miał być gospodarzem tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów, ale wycofał się po nagłośnieniu przez media opublikowanych kilka lat wcześniej wpisów na Twitterze o homofobicznym wydźwięku. Gdy Hart przeprosił za nie publicznie, Ellen DeGeneres zaapelowała, by przemyślał ponownie decyzję o rezygnacji z prowadzenia gali 25 lutego. Jednak według “Variety” 91. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się bez gospodarza. 

Chase podjął rozmowy o współpracy z Hartem jeszcze przed wybuchem afery wokół tweetów. Kristin Lemkau, CMO banku, uważa, że aktor zachował się odpowiedzialnie – przyznał się do błędu i starał się go naprawić. Chase nie zamierza emitować spotów podczas oscarowej gali.

Wśród ambasadorów banku, do grona których dołącza Hart, są m.in. Serena Williams i James Corden.

(AdAge)