Kraj

Krystyna Czubówna w specjalnej akcji dla Tchibo

Startują letnie działania promocyjno-aktywizujące w nadmorskich miejscowościach.

Krystyna Czubówna w specjalnej akcji dla Tchibo
Nad polskim morzem w wybranych miejscowościach startuje akcja specjalna Tchibo z udziałem Krystyny Czubówny. Lektorka będzie czytać dzieciom bajki Michała Zawadki. W specjalnie wydzielonych strefach będzie można również napić się kawy, wziąć udział w warsztatach lub odpocząć.                              
W ramach “Projektu Plaża” powstaną na plażach specjalne strefy. Najwięcej familijnych atrakcji przewidziano w strefach Tchibo Family, które pojawią się w pięciu nadmorskich miasteczkach (Świnoujście, Kołobrzeg, Darłówko, Łeba, Władysławowo) oraz w Olsztynie, nad jeziorem Ukiel. Każda strefa będzie miała powierzchnię 400 mkw. i podzielona zostanie na część kawiarnianą, plażową (z leżakami) oraz miniprzedszkole – z grami i zabawami dla dzieci.
W projekcie “Lato z Family” znani i lubiani będą promować rodzinny i aktywny wypoczynek – pierwsze spotkanie odbyło się 2 lipca w Kołobrzegu. Oprócz czytania bajek przewidziano również warsztaty i konkursy z nagrodami, będzie można podglądać baristów w akcji, dowiedzieć się, czym różni się arabika od robusty, posłuchać o kawie i ciekawostkach z nią związanych. Tchibo ze specjalnymi strefami pojawi się w następujących miejscowościach: (Kołobrzeg 1-9 lica), Świnoujście (15-23 lipca), Darłówko (28-30 lipca), Łeba (4-6 sierpnia), Władysławowo (11-13 sierpnia), Olsztyn (18-20 sierpnia). Akcja otrzyma wsparcie PR-owe, które zapewnia M-int PR. Za przygotowanie specjalnych stref nad polskim morzem odpowiada agencja Endorfina.