Kraj

Lidl zebrał 6 mln zł dla WOŚP

Dla Lidl Polska to już 13 lat współpracy z  Fundacją WOŚP. Od początku współpracy sieci z Fundacją to łącznie 39 mln zł.

Lidl Polska wraz z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosiły wyniki tegorocznej współpracy. Lidl przekaże ze zbiórki na rzecz WOŚP 6 mln zł.

Dla Lidl Polska to już 13 lat współpracy z  Fundacją WOŚP. Od początku współpracy sieci z  Fundacją to łącznie 39 mln zł. W tym roku, podobnie jak w zeszłych latach, klienci mogli wesprzeć WOŚP dzięki dedykowanym skarbonkom, dodatkowo pod koniec listopada na półkach wszystkich placówek należących do sieci pojawiły się jubileuszowe gadżety, m.in. koszulki, kubki i skarpetki. Zysk z ich sprzedaży został w całości przekazany na realizację celów tegorocznego 30. Finału WOŚP.  Podobnie jak rok temu na licytację trafiła kolacja dla dwóch osób w restauracji Platter by Karol Okrasa, która została przygotowana i zaserwowana przez samego Okrasę. Druga aukcja, jaka pojawiła się w tym roku w serwisie Allegro, to możliwość wylicytowania wizyty na planie Kuchni Lidla.