Kraj

Linia Oshee na licencji Borussii Dortmund

Umowa obejmuje wykorzystanie wizerunku czołowych graczy BVB oraz wspólną organizację szkółki piłkarskiej dla polskiej młodzieży.

Linia Oshee na licencji Borussii Dortmund
Firma Oshee Polska podpisała kontrakt z niemieckim klubem piłkarskim Bundesligi – Borussia Dortmund. Umowa obejmuje wykorzystanie wizerunku czołowych graczy BVB oraz wspólną organizację szkółki piłkarskiej dla polskiej młodzieży. W sklepach pojawiła się też limitowana seria popularnych napojów izotonicznych w charakterystycznych, czarno-żółtych  barwach klubu. Borussia Dortmund jest drugim europejskim zespołem piłkarskim, z którym lider na rynku izotoników nawiązał współpracę. W barwach Borussii Dortmund gra dwóch polskich zawodników: Łukasz Piszczek oraz Jakub Błaszczykowski.
Na mocy podpisanej umowy w polskich sklepach pojawiła się limitowana seria napojów izotonicznych z logo BVB w cobrandigu z Oshee. Będzie dostępna w standardowych butelkach o pojemności 0,75 i 1 l. Producent stworzył też wersje tych napojów bez cukru.

Organizacja szkółki Oshee BVB Camp, w której będą mogli wziąć udział młodzi zawodnicy, zaplanowana jest na lipiec br. Borussia Dortmund to drugi po Realu Madryt europejski klub piłkarski, który został partnerem Oshee.
Według danych Nielsena Oshee jest liderem ilościowym na rynku izotoników w Polsce.