Artykuły weekendowe

Lisowie najbardziej rozpoznawalną parą show-biznesu

ARC zapytało Polaków o najsympatyczniejsze, najbardziej rozpoznawalne oraz najbardziej utalentowane pary show-biznesu.

Najsympatyczniejszą parą polskiego show-biznesu jest Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, zaś najbardziej rozpoznawalną – Hanna i Tomasz Lisowie – wynika z najnowszego raportu ARC Rynek i Opinia “Celebrity Monitor”. Z kolei najbardziej utalentowaną parą jest w opinii respondentów Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński.

Ankietowani wypowiadali się na temat następujących par: Hanna i Tomasz Lisowie, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, Katarzyna i Cezary Żakowie, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Anna Głogowska i Piotr Gąsowski, Reni Jusis i Tomasz Makowiecki, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, Beata Ścibakówna i Jan Englert, Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński, Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, Odeta Moro-Figurska i Michał Figurski, Halina Młynkowa i Łukasz Nowicki, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Edyta Herbuś i Mariusz Treliński. W każdej z trzech grup znalazły się nazwiska Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka oraz Katarzyny i Cezarego Żaków, Beaty Ścibakówny i Jana Englerta, Katarzyny Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego, Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego.

Najbardziej rozpoznawalne pary:

 

Najsympatyczniejsze pary:

Najbardziej uzdolnione pary:

Badanie zrealizowano metodą ankiet internetowych CAWI (Computer Assisted Web Interviews) na własnym panelu dostępowym od sierpnia do 10 października br. Wzięło w nim udział łącznie 2929 internautów w wieku 16-60 lat.