Kraj

Personalia

Top news

Open

Maciej Marek i Ewelina Gontarz awansują w OMD

Na nowych stanowiskach będą odpowiedzialni za koordynowanie projektów we wszystkich mediach realizowanych dla klientów agencji oraz wsparcie w obszarach związanych z rozwojem oferty OMD.

Maciej Marek, dotychczasowy p.o. group account director, awansował na group account directora, Ewelinie Gontarz zaś, do niedawna pełniącej rolę senior account managerki, powierzono stanowisko p.o. group account directora. Na nowych stanowiskach będą odpowiedzialni za koordynowanie projektów we wszystkich mediach realizowanych dla klientów agencji oraz wsparcie w obszarach związanych z rozwojem oferty OMD.

Maciej Marek ma 12-letnie doświadczenie w branży mediowej. Od początku kariery związany jest z agencją OMD, z ramienia której obsługiwał takich klientów jak McDonald’s, Hewlett Packard, Bakoma, Takeda/Orifarm czy Provident. Na nowym stanowisku będzie kontynuował zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem współpracującym z takimi klientami jak Mercedes-Benz, Warner Bros. Entertainment Polska, FreeNow, Pamapol czy Hewlett Packard. Do jego obowiązków będzie należała również praca nad poszerzaniem oferty agencji.

Ewelina Gontarz z branżą mediową związana jest od 2009 r., a z OMD od siedmiu lat. Pracowała dla takich marek jak Renault, Nissan, Fiat, Etam, Novartis, Bauch & Lomb oraz Ferrero. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację kilkunastoosobowego zespołu współpracującego z markami Renault, Nissan oraz XTB, a także za poszukiwanie i wdrażanie innowacji do działań komunikacyjnych dla wymienionych klientów.