Kraj

Małgorzata Seck wiceprezesem Canal+

Będzie odpowiadać za strategię programową.

20 stycznia br. Małgorzata Seck dołączy do polskiego oddziału Canal+ i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych. Zastąpi na tym stanowisku Edytę Sadowską, która łączyła równolegle pozycję prezesa zarządu i wiceprezesa ds. programowych Canal+.

Małgorzata Seck będzie odpowiadać m.in. za strategię programową, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, współpracę z kanałami zewnętrznymi oraz strategiczne partnerstwa biznesowe.

Małgorzata Seck ma ponad 20 lat doświadczenia z obszaru TV i VoD. W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiadała m.in. za tworzenie i zarządzanie kanałami TV, rozwijanie oferty i produktów telewizji płatnej oraz nadzór nad produkcjami telewizyjnymi i filmowymi.

Małgorzata Seck przez ostatnie cztery lata była związana z Orange Polska, gdzie na stanowisku dyrektora telewizji i kontentu odpowiadała m.in. za tworzenie i realizację strategii obejmującej produkty oraz usługi TV i VoD. W latach 2013-2014 związana była z operatorem Netia, gdzie pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju produktów wideo. Wcześniej, w latach 1998-2013, zajmowała stanowisko dyrektora kanałów MiniMini+, MiniMax/ZigZap, Hyper, Kuchnia+ i Domo+ w Canal+ Cyfrowy SA.