Kraj

Manufaktura Czekolady Chocolate Story nowym klientem Good One PR

Agencja pozyskała w lipcu nowego klienta.

W lipcu br. agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z Manufakturą Czekolady Chocolate Story. To firma, która zajmuje się produkcją czekolady bean to bar, czyli od ziarna kakaowca po tabliczkę czekolady. Do zadań agencji należy opracowanie i realizacja kompleksowej strategii komunikacji zewnętrznej, uwzględniającej wszystkie marki należące do Manufaktury Czekolady Chocolate Story.
Założyciele manufaktury – Tomasz Sienkiewicz i Krzysztof Stypułkowski – porzucili wtedy pracę w korporacji i rozpoczęli produkcję prawdziwej czekolady. W 2017 r. do zarządu firmy dołączył Marcin Parzyszek, menedżer z 20-letnim doświadczeniem na rynku słodyczy. Historię firmy obszernie prezentowaliśmy w MMPonline.

Agencja Good One PR odpowiada za realizację działań z zakresu PR korporacyjnego i produktowego, relacje z mediami, pozycjonowanie eksperckie, prowadzenie biura prasowego oraz doradztwo wizerunkowe. Do zadań agencji należy również współpraca z influencerami oraz koordynacja projektów specjalnych.
Klienta pozyskano w wyniku rekomendacji. Za realizację działań z ramienia agencji odpowiadają Ilona Rutkowska, senior account executive, oraz Ewelina Puławska, senior account manager. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.